Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Brygadzista budowlany do Niemiec z j瞛ykiem niemieckim - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 11/12/2018 08:40:48
3 dni temu
Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzisty pracuj帷ego do realizacji kontrakt闚 – budowa obiekt闚 od podstaw.
Mo磧iwe zarobki: 13 000 - 16 000 z
Miejsce pracy: Weimar (tj. ok. 310 km od Zgorzelca)
Termin rozpocz璚ia prac: stycze 2019
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.
- Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozosta造ch uczestnik闚 brygady ok. 10 os鏏.
- Nadz鏎 nad przestrzeganiem przepis闚 bhp, ppo. w miejscu pracy.
- Bezpo鈔ednia wsp馧praca z niemieckim kierownikiem budowy.
- Wsp馧udzia w procesie odbioru prac.
- Nadz鏎 nad dokumentacj techniczn i sprz皻em na budowie.
Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wyp豉cane w euro, regularne p豉tno軼i),
- mo磧iwo嗆 urlop闚 co ok. 6-8 tygodni,
- d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
- bezp豉tne zakwaterowanie,
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
- BONUS – 50 euro na poczet koszt闚 pierwszego przejazdu*,
- opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.
Wymagania:
- komunikatywna - dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego – warunek konieczny,
- min. 3 lata do鈍iadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomo嗆 proces闚 budowlanych i rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B i w豉sny samoch鏚,
- sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy.

*Szczeg馧owe informacje dotycz帷e bonus闚 dost瘼ne na stronie www.ruben-bau.eu w zak豉dce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.
Kontakt:
Ruben Bau Sp. z o.o.
Telefon:
534188717

Ods這n: 132
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl