Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla Cie郵i i Pomocnik闚 – Holandia – nie wymagamy j瞛yka - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 28/06/2018 12:15:32
3 tygodnie temu
Firma z siedzib w Gliwicach, dzia豉j帷a w bran篡 budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydat闚 do pracy na stanowiska:
Praca dla Cie郵i i Pomocnik闚 – Holandia – nie wymagamy j瞛yka

Lokalizacja : Holandia

Twoje zadania :
• wykonywanie szalunk闚 pod konstrukcje betonowe, monta/demonta

Nasze wymagania:
• do鈍iadczenie na danym stanowisku
• znajomo嗆 system闚 szalunkowych
• certyfikat VSA / SCC (mo瞠my zrobi)
• przes豉nie CV

Co dostaniesz w zamian:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto
dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto
• odzie ochronna, narz璠zia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
• zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzie
• znajomo嗆 j瞛yka nie jest wymagana
• podpisanie umowy w Gliwicach
• gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie

Prosz o kontakt to przedstawi warunki rozpocz璚ia pracy:
Alon Orzo貫k
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwoni !!!
CV na e-mail alona.orzolek@rabotastroiteli.com.ua
Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt:
Alona Orzo貫k
Telefon:
518200962

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl