Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Projektant Instalacji Sanitarnych - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 9/07/2018 12:54:48
tydzie temu
Specjalizujemy si w projektowaniu sieci, instalacji ciep貫j wody u篡tkowej, instalacji centralnego ogrzewania, urz康ze grzewczych, sieci i przy陰czy ciep這wniczych oraz doradztwie energetycznym.
W zwi您ku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, kt鏎a do陰czy do naszego zespo逝 w charakterze:

Projektanta Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Raszyn
Jakie zadania czekaj na Ciebie:
· Projektowanie instalacji sanitarnych (centralnego ogrzewania, ciep豉 technologicznego, kot這wni)
· Wsp馧praca z architektami oraz projektantami innych bran
· Przygotowywanie dokumentacji
· Kontakt z klientem

Jakie s nasze wymagania:
· Wykszta販enie wy窺ze
· Bardzo dobra znajomo嗆 pakietu MS Office oraz AutoCAD
· Prawo jazdy
· Uprawnienia budowlane mile widziane

Co oferujemy:

· Prac przy innowacyjnych projektach z bran篡 energetycznej i OZE
· Prac od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8.00 – 16.00
· Nowoczesne narz璠zia pracy (telefon, laptop, samoch鏚, najnowsze oprogramowanie)
· Stabilne zatrudnienie (umowa o prac) oraz atrakcyjne wynagrodzenie

By mo瞠 szukamy w豉郾ie Ciebie!
Zadzwo lub wy郵ij SMS na nr 518-215-122 o tre軼i "kontakt" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt:
Anna Rydzewska
Telefon:
518215122

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl