Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
ZATRUDNIMY KOORDYNATOR紟 USΣG OPIEKU哸ZYCH W WARSZAWIE !!! - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 16/01/2019 11:45:41
3 dni temu
ZATRUDNIMY KOORDYNATOR紟 USΣG OPIEKU哸ZYCH W WARSZAWIE !!!
Grupa HDOmedical to grupa Sp馧ek specjalizuj帷ych si w us逝gach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania.
Nasz misj jest organizacja kompleksowej opieki domowej nad osobami z ograniczon samodzielno軼i.
24-letnie do鈍iadczenie na rynku sprawia, 瞠 nasze us逝gi s 鈍iadczone z najwy窺z staranno軼i.

Za ka盥ym naszym dzia豉niem stoi Cz這wiek. To w豉郾ie Ludzie stanowi dla nas najwy窺z warto嗆.

Opis stanowiska:

• Organizacja i nadz鏎 pracy Opiekun闚
• Wsp馧praca z Klientami, Urz璠ami i O鈔odkami Pomocy Spo貫cznej
• Sporz康zanie comiesi璚znych rozlicze i nadz鏎 nad dokumentacj
• Prowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko Opiekuna
• Adaptowanie i szkolenie nowych Pracownik闚 (Opiekun闚) do pracy
• Odpowiedzialno嗆 za realizacje us逝g
• Wsp馧praca z innymi dzia豉mi firmy

Oczekiwania wobec Kandydata:

• wykszta販enie w kierunku medycznym lub spo貫cznym
• wiedza z zakresu nauk medycznych i spo貫cznych
• do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wysoka kultura osobista, komunikatywno嗆 i otwarto嗆 w kontaktach mi璠zyludzkich

Kariera w HDOmedical to:

• mo磧iwo嗆 rozwoju 軼ie磬i kariery
• po czasie adaptacji- praca na samodzielnym stanowisku
• mo磧iwo嗆 realnego wk豉du w rozw鎩 firmy
• praca w 鈔odowisku ekspert闚 i specjalist闚 w swojej dziedzinie
• wsparcie na ka盥ym etapie pracy
• praca na podstawie umowy o prac TEL. 669 981 156
Kontakt:
HDOmedical
Telefon:
669914984

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl