Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca Kierownik Projektu - Niemcy, Belgia, Holandia - pilne - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 8/11/2018 13:18:31
tydzie temu
Dynamicznie rozwijaj帷a si firma dzia豉j帷a w obszarze instalacji elektrycznych, system闚 teletechnicznych i automatyki, realizuj帷a projekty w Polsce i za granic
zaprasza do aplikacji na stanowisko:

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Holandia

Zadania:
• Nadz鏎 nad procesem przygotowania i realizacji inwestycji w bran篡 inteligent building system
• Nadz鏎 nad bud瞠tem inwestycji
• Zarz康zanie zespo貫m realizacji budowy
• Kontakt z wykonawcami, przygotowanie przetarg闚, udzia w negocjacjach z oferentami

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od zrealizowanych cel闚
• Prac w鈔鏚 najlepszych specjalist闚 w bran篡 przy realizacji ambitnych projekt闚
• Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
• Przyjazne i tw鏎cze 鈔odowisko pracy

Wymagania:
• Wykszta販enie 鈔ednie lub wy窺ze techniczne
• Do鈍iadczenie w zarz康zaniu projektami inwestycyjnymi
• Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• Uprawnienia budowlane mile widziane

Osoby zainteresowane zapraszamy do przes豉nia aplikacji na adres e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl
Wi璚ej informacji – napisz SMS o tre軼i KIEROWNIK PROJEKTU lub zadzwo: 518-215-122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471

Kontakt:
Anna Rydzewska
Telefon:
518215122

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl