Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Magazynier/Komisjoner - praca dla m篹czyzn, Niemcy - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 3/01/2019 14:54:46
2 tygodnie temu
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddzia貫m w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje os鏏 zainteresowanych prac tymczasow w Niemczech.

Magazynier/Komisjoner – praca na magazynie z oponami (Pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Miejsce pracy: Dolna Saksonia – Friesoythe
Termin rozpocz璚ia pracy: 01.02.2019r.

G堯wne zadania:
• Roz豉dunek opon z tir闚,
• Pakowanie opon na palety,
• Komisjonowanie i sortowanie opon na magazynie.

Wymagania:

• Dobry stan zdrowia,
• Mo磧iwo嗆 wyjazdu na 3-4 miesi帷e,
• Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
• Aktualne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce,
• W豉sne auto do wyjazdu.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polsk umow o prac na warunkach niemieckich,
• Wynagrodzenie 10 € brutto/h + dodatki,
• Dodatki za nadgodziny +25%,
• Dodatki za niedziel +25%,
• Dodatki za 鈍i皻a +100%,
• Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i przed wyjazdem,
• Pomoc w uzyskaniu niemieckich 鈍iadcze socjalnych,
• Dofinansowane zakwaterowanie – w pokojach 2 – osobowych, koszt zakwaterowania dla pracownika to 50 €/ miesi璚znie,
• Mo磧iwo嗆 podj璚ia zatrudnienia na innych projektach.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przes豉nia aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub o kontakt pod numerem telefonu: +48 605-562-300 +48 515-158-117;
Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosz o do陰czenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt:
Kamila
Telefon:
605562300

Ods這n: 4
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl