Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator Koparki/ Koparko-ζdowarki - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 3/12/2019 09:33:46
tydzie temu
Warszawska firma z d逝goletni tradycj, dzia豉j帷a w bran篡 teletechnicznej i elektrycznej, prowadz帷a prace przy inwestycjach drogowych oraz kolejowych poszukuje Kandydat闚 na stanowisko:

Operator Koparki/ Koparko-ζdowarki
(Caterpillar, JTCB, Wacker Neuson, Bobcat)

Miejsce pracy: Odcinek trasy Radom-Warka
Opis stanowiska:
- praca zwi您ana z budow dr鏬, modernizacj linii kolejowych.

Wymagania:
- uprawnienia do obs逝gi ww. sprz皻u,
- prace pomocnicze przy uk豉daniu kabli w wykopach, uk豉danie rur kanalizacji teletechnicznej, pomoc przy monta簑 studni, s逝p闚.

Zapewniamy
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac,
- op豉cone zakwaterowanie,
- wynagrodzenie zasadnicze + 30,00 z netto diety za ka盥y dzie delegacji.
- odzie robocz,
- wyp豉cane postojowe w okresie zimowym,
- mo磧iwo嗆 rozpocz璚ia pracy od zaraz.
Kontakt:
Justyna
Telefon:
798056274

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl