Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Monter Izolacji Termicznej - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 1/09/2020 15:50:13
miesi帷 temu
Ward Personnel Limited
Praca na nowym budownictwie tylko na bezpiecznych materia豉ch na projektach farmaceutycznych oraz bazach danych najwi瘯szych firm na swiecie.

Umowa o prac tylko na irlandzkich warunkach od pierwszego dnia pracy oraz cotygodniowe wyp豉ty w ka盥y pi徠ek.
Izoler - Monter Izolacji Przemyslowej
Miejsce pracy: Dublin
Opis stanowiska:
 Praca na jednym z najwi瘯szym projekt闚 w Irlandii
 Izolacji kana堯w wentylacyjnych oraz ruroci庵闚 na nowym budownictwie - lamelka, armaflex, blacha.
 Stawka podstawowa €19.44 na godzin + dodatek do zmiany lub dieta ( w zaleznosci od projektu )
Wymagania;
 Poszukiwani izolerzy z do鈍iadczeniem w monta簑 izolacji przemys這wej na du篡ch obiektach przemys這wych,
 Do鈍iadczenie zar闚no w monta簑 izolacji jak i blachowaniu jest niezb璠ne,
 Do鈍iadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane,
 Bardzo dobra znajomo嗆 technik izolacyjnych,
 Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego w stopniu komunikatywnym b璠zie atutem, ale nie jest wymagana,
 Czytanie rysunku technicznego b璠zie atutem, ale nie jest wymagane
Oferujemy:
 Bezterminow umow o prac od pierwszego dnia pracy z pe軟ymi 鈍iadczeniami (zus, urlopy, 鈍i皻a, feriepenge)
 Na miejscu pomoc polskoj瞛ycznej kadry w za豉twieniu spraw administracyjnych, zakwaterowania, bie膨cych problem闚.
Rekrutacja odbedzie sie 09 wrzesnia 2020 w hotelu Promenada w Radomiu w godz. od 9-20 w sali przy recepcji.
Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV z dopiskiem Rekrutacja Radom.

email: jkarpeta@wardpersonnel.com
Kontakt:
Jakub
Telefon:
0877070987

Ods這n: 34
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl