Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Przedstawiciel Handlowy - FOTOWOLTAIKA nr ref. 1/132/05/21 - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 6/07/2021 15:39:57
3 tygodnie temu

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel
International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od ponad 16 lat. Zatrudniamy
pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y
pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Aktualnie dla naszego klienta, wykonawcy instalacji fotowoltaicznych dzia豉j帷ego na rynku
europejskim, poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - FOTOWOLTAIKA
nr ref. 1/132/05/21
MIEJSCE PRACY:
woj. 郵御kie, woj. opolskie, woj. ma這polskie

Kontakt office@personnel-group.pl
Nr telefonu: +48324419150

Wa積e:
• NIE WYMAGAMY ZAKxDANIA WxSNEJ DZIAxLNO列I GOSPODARCZEJ
• WSPIERAMY CI W POZYSKIWANIU KLIENT紟 UMAWIAJ。 WCZE吉IEJ SPOTKANIA Z KLIENTAMI

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klient闚 indywidualnych, biznesowych, gospodarstw rolnych telefonicznie lub poprzez wizyty osobiste w siedzibie/domu Klienta,
• przygotowanie oferty dla Klienta (system CRM),
• zawieranie um闚 z Klientami w imieniu firmy,
• wsp馧praca z dzia貫m back office firmy w celu weryfikacji mo磧iwo軼i kredytowej, leasingowej oraz mo磧iwo軼i instalacyjnych Klienta,
• obs逝ga posprzeda穎wa (podczas monta簑 instalacji, pomp ciep豉 lub kot豉).

Wymagania:
• gotowo嗆 do pracy w nienormowanym czasie pracy,
• praca w pe軟ym wymiarze,
• zaanga穎wanie i samodzielno嗆 w dzia豉niu,
• czynne prawo jazdy kat. B + w豉sny samoch鏚 w okresie pr鏏nym,
• wysokie umiej皻no軼i interpersonalne i organizacyjne,
• do鈍iadczenie w systemie home office oraz w pracy w terenie,

Mile widziane:
• do鈍iadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
• wsparcie call-center od momentu podpisania umowy wsp馧pracy (umawianie spotka z klientami),
• wynagrodzenie prowizyjne nawet 20.000,- brutto miesi璚znie
• stabilna wsp馧praca partnerska na podstawie umowy zlecenie lub w豉snej dzia豉lno軼i gospodarczej B2B,
• telefon s逝瘺owy, iPad z systemem CRM - od momentu podpisania umowy,
• samoch鏚 s逝瘺owy oraz karta paliwowa po okresie 3 miesi璚y pracy,
• szkolenie z wiedzy technicznej i handlowej oraz wsparcie marketingowe,
• mo磧iwo嗆 uczestniczenia w du篡ch projektach np. farmy fotowoltaiczne,
• cykliczne konkursy sprzeda穎we, imprezy integracyjne,
• praca zdalna w dogodnych dla siebie godzinach,
• mi豉 atmosfera w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie.

Aplikacje prosimy sk豉da za po鈔ednictwem formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50ade5909a744255b2a6b60353f4c5ad

Pragniemy poinformowa, i administratorem podanych przez Pani/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o., z siedzib przy ul. Zwyci瘰twa 52a w Gliwicach.
W zwi您ku z tym, 瞠 poszukujemy pracownik闚 dla naszego Klienta , Twoja zgoda obejmuje tak瞠 zgod na udost瘼nienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla cel闚 prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu o prac.
W aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocze郾ie informujemy o mo磧iwo軼i dobrowolnego zamieszczenia poni窺zej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do przysz造ch proces闚 rekrutacji (zgodnie z Ustaw z Rozporz康zenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowi您kowa w przypadku ch璚i uczestniczenia w przysz造ch procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, 瞠 przys逝guje Pani/Panu prawo 膨dania dost瘼u do danych osobowych dotycz帷ych Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a tak瞠 prawo do przenoszenia danych, jak r闚nie prawo do cofni璚ia wyra穎nej zgody w dowolnym momencie.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 2038
Kontakt:
H.Urban
Telefon:
+48324419150

Ods這n: 24
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl