Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Wiosenna oferta? Produkcja i piel璕nacja zi馧- NL! - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 18/05/2022 12:17:41
miesi帷 temu
Szukasz lekkiej pracy za dobre pieni康ze? Sprawd nasz ofert – wyjed do Holandii i buszuj w鈔鏚 zieleni, a „po godzinach” odkrywaj pi瘯no Limburgii!
Gwarantujemy:
• Minimum formalno軼i - mo磧iwo嗆 przej軼ia ca貫go procesu rekrutacji zdalnie, nawet podpisanie umowy jest mo磧iwe bez wychodzenia z domu!
• Pomoc w organizacji wyjazdu, transportu i zakwaterowania na miejscu oraz ubezpieczenia!
- ta雟ze bilety autobusowe
- nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
- bezpieczny transport do/z miejsca pracy (samochodem, busem lub rowerem)
- ubezpieczenie pracownicze, zapewniaj帷e dost瘼 do dobrej opieki zdrowotnej w ka盥ej sytuacji
• Prac na pe貫n etat z liczb godzin, gwarantowan kontraktem!
• Normalne tempo w bardzo przyjemnej atmosferze
• Dobre warunki – nowoczesna, innowacyjna i 鈍ietnie zorganizowana firma
• Pomoc w ojczystym j瞛yku (koordynator z Polski 😉) oraz telefoniczne Operations Service Center dost瘼ne 24/7
• Atrakcyjn stawk godzinow: z dodatkami €11,45 brutto
• Aplikacj myOTTO z planem pracy, paskami wyp豉t i FAQ
• Umow o prac tymczasow na warunkach holenderskich
• Kursy j瞛ykowe, szkolenia online oraz inne projekty dla naszych pracownik闚 np. FitaOTTO czy Happy OTTO Wish!
G堯wne zadania? Nic trudnego!
- Szczepienie sadzonek i uprawa ma造ch ro郵in
- Przygotowywanie do wysy趾i: gumkowanie zi馧, wk豉danie w pojemniczki, pakowanie na palety…
Wymagania:
- Dobra kondycja fizyczna
- Brak przeciwwskaza do pracy na hali i w szklarni
WYDAJE SI OK? TAK JEST! APLIKUJ, A ODDZWONIMY!!
Chcesz pozna aktualne oferty? Aplikuj lub zadzwo: +48 71 744 3100 CV prosimy o przesy豉nie na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48717443100

Ods這n: 38
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl