Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Fizjoterapeuta – Francja – region 姤e-de-France – departament Sekwana-Saint-Denis - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 31/01/2023 10:22:25
miesi帷 temu
IPF medical specjalizuje si w rekrutacji dla pracodawc闚 zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie wsp馧pracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi plac闚kami na terenie ca貫j Francji. W鈔鏚 naszych partner闚 s szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dzieci璚ej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ci庵u ostatniego roku nawi您a這 z nami wsp馧prac ponad 80 fizjoterapeut闚.
Obecnie prowadzimy rekrutacj dla kliniki opieki 鈔ednioterminowej w okolicach Pary瘸. Poszukujemy kandydat闚 na stanowisko Fizjoterapeuty:

OPIS STANOWISKA :

Klinika dysponuje 107 堯磬ami na oddziale geriatrii oraz neurologii.
Plac闚ka wyposa穎na jest w sal do balneoterapii. Bogato wyposa穎ne sale rehabilitacyjne : min. egzoszkielety, system Huber Motion Lab,
Praca z pacjentami po udarach, z urazami g這wy i rdzenia kr璕owego, ze stwardnieniem rozsianym z neuropatiami oraz innymi zaburzeniami nerwowo mi窷niowymi i chorobami zwyrodnieniowymi.
Praca w zespole interdyscyplinarny : terapeuci zaj璚iowy, nauczyciel wychowania fizycznego adaptowanego, neurolog, logopeda, dietetyk, psychomotoryk.
Praca od poniedzia趾u do pi徠ki od 9:00 do 17:00.

OFERUJEMY :

Umow o prac na czas nieokre郵ony (tzw. CDI), podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc oraz francuskie ubezpieczenie spo貫czne.
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysoko軼i ok. 3450 € brutto/ miesi帷 (wynagrodzenie zasadnicze 3200 € brutto plus premia SEGUR oko這 250 € brutto), czyli oko這 16 200 z brutto/miesi帷 (dla fizjoterapeuty bez do鈍iadczenia).
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu obok plac闚ki na okres 3 – 4 miesi璚y (mieszkanie dzielone z trzema fizjoterapeutami- do dyspozycji osobny pok鎩, wsp鏊na kuchnia i 豉zienka). Nast瘼nie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania – koszt oko這 500-600 €/ miesi帷 (kawalerka).
Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji do 100€.
Sta貫 wsparcie po wyje寮zie.

WYMAGANIA:

Wykszta販enie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.
Umiej皻no嗆 pracy w zespole.
Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆.
砰czliwe podej軼ie w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

Dodatkowych kurs闚.
Do鈍iadczenia zawodowego.
Znajomo軼i j瞛yka francuskiego – tego nauczymy Ci sami!

Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, prze郵ij CV na adres rekrutacja@ipfmedical.pl – prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli:

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp馧k IPF Medical z siedzib w Poznaniu oraz inne sp馧ki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyra瘸m r闚nie zgod, aby sp馧ka IPF Medical mog豉 przes豉 mi informacje dotycz帷e innych rekrutacji w przysz這軼i oraz kontaktowa si ze mn w sprawie ciekawych ofert pracy za granic ”.

Znajd nas na naszej stronie internetowej https://ipfmedical.pl/, lub na facebook.com/ipfmedicalpl/.

Chcesz dowiedzie si wi璚ej na temat oferty? Skontaktuj si z nami:

Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Pozna
Kontakt:
IPF Medical
Telefon:
539012933

Ods這n: 44
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl