Start
Dodawanie og這sze przez firmy jest bezp豉tne !
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Specjalista ds. Obs逝gi Klienta - Og這szenia Radom
Kategoria: Praca
Dodane: 15/11/2021 15:53:44
tydzie temu
POS Group to wyj徠kowa organizacja! Od wielu lat odnosimy sukcesy w bran篡 HR i outsourcingu us逝g biznesowych. Zale篡 nam na zapewnieniu jak najwy窺zego poziomu naszych us逝g oraz obs逝gi. Wspieramy ludzi i organizacje w osi庵aniu ich prawdziwego potencja逝. Osi庵amy to poprzez po陰czenie najnowszych trend闚 rekrutacyjnych z nasz pasj do ludzi jednocze郾ie tworz帷 najlepszy zesp馧 specjalist闚! Chcesz si przekona? Do陰cz do nas ju dzi!

Aktualnie do naszego zespo逝 szukamy:

Specjalisty ds. Obs逝gi Klienta

Twoje zadania:
- odbieranie po陰cze przychodz帷ych i pomoc klientom;
- szukanie jak najlepszych rozwi您a dla klient闚 firmy;
- aktywacja b康 dezaktywacja us逝g;
- wprowadzanie danych do systemu;
- nawi您ywanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientem.

Czego oczekujemy:
- dyspozycyjno軼i do pracy w godzinach 7-22 (praca zmianowa);
- umiej皻no軼i obs逝gi komputera;
- zdolno軼i do nawi您ywania kontakt闚 i budowania partnerskich relacji.

Co otrzymujesz w zamian:
- sta貫 zatrudnienie w ramach Umowy o Prac;
- wysokie premie za jako嗆 oraz sprzeda w豉sn (mo磧iwo嗆 dosprzeda篡 produkt闚 firmy w ramach obs逝gi klienta);
- dodatkowe 400 z brutto po przepracowaniu pierwszych trzech miesi璚y!;
- niezb璠ne narz璠zia pracy;
- docelowo prac w systemie hybrydowym (1 tydzie w biurze i 3 tygodnie zdalnie);
- p豉tne szkolenie oraz aktywne wsparcie kierownika;
- ma這 korporacyjn atmosfer pracy;
- ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny oraz kart sportow;
- dofinansowanie do us逝g mobilnych firmy;
- mo磧iwo嗆 skorzystania z zaliczek pracowniczych - Symmetrical;
- dost瘼 do firmowej strefy licytacji i mo磧iwo嗆 zdobycia atrakcyjnych nagr鏚;
- a przede wszystkim du瞠 mo磧iwo軼i rozwoju w strukturach firmy!
Kontakt:
Kinga Ch這pecka
Telefon:
532541746

Ods這n: 32
      Zobacz Katalog Radomskich Wizyt闚ek

RADOMSKIE OGΜSZENIA
www.radom-ogloszenia.pl